Wesela

WESELA

Wesele

Hotel Falko*** to obiekt idealny na przyjęcie weselne, położony w okolicy pięknego parku.

Elegancki wystrój, miła i wykwalifikowana obsługa oraz wyśmienite dania naszego Szefa Kuchni tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

Pragniemy uczynić jeden z najpiękniejszych dni w Państwa życiu wyjątkowym i pełnym pięknych wspomnień.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przyjęcia.

Współpracujemy z profesjonalnymi dekoratorami i florystami, którzy z sali weselnej potrafią stworzyć estetyczne dzieło sztuki.

Zatroszczymy się o ceremonię powitalną i to, co odgrywa bardzo ważną rolę w dniu wesela – wykwintne menu, a nad całą oprawą wydarzenia od początku do końca czuwać będzie koordynator przyjęcia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę rubinową, która komfortowo może ugościć do 150 osób przy wspólnych lub okrągłych stołach. Układ sali przygotowujemy według Państwa sugestii.

Hotel Falko *** to także 30 wyjątkowych, pokoi, w których Goście weselni poczują atmosferę komfortowego pobytu.

Na Państwa życzenie przygotujemy specjalną ofertę noclegów na czas wesela.

Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowie Nasz kierownik ds. gastronomii . Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 58 671 04 54 lub wysłać zapytanie – mail: gastronomia@hotelfalko.pl 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z trzema rodzajami menu weselnego, Na Państwa życzenie, jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje naszych propozycji: