SPA

SPA & WELLNESS

Doskonałą formą relaksu jest wizyta w naszym centrum Wellness & Spa. Czynne codziennie od 18.00-22.00.

Goście hotelowi w ramach noclegu otrzymują bezpłatny dostęp do hotelowego SPA.

Dla gości indywidualnych przygotowaliśmy karnety w cenie 180 zł, uprawniajace do 4-ech, nieograniczonych czasowo wejść.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • saunę suchą eukaliptusową,
  • saunę parową orientalną,
  • jacuzzi z iluminacjami świetlnymi,
  • podgrzewane, kamienne leżanki,
  • salkę fitness.
  • gabinet masażu.

Miejsce to jest swego rodzaju oazą harmonii i spokoju, w której Nasi goście mogą zregenerować si fizycznie, psychicznie oraz emocjonalnie…

Przytłumione światło, odprężające ciepło, subtelna muzyka oraz blask świec pozwolą chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości i dać ukojenie dla ciała i umysłu…

Aby zapoznać się z roczną oceną jakości wody  w jacuzzi w Hotelu Falko kliknij tutaj

Aktualne badania jakości wody użytkowej w strefie Spa odpowiadają wymaganiom sanitarnym i nie stanowią zagrożenia dla kapiących się.


Sauna Fińska

Zwana również sauną suchą z uwagi na małą wilgotność. Panuje w niej temperatura 85-100 st.C. Podczas sesji temperatura skóry wzrasta do 40 st. C, następuje przyspieszenie akcji serca, pobudzenie metabolizmu, wzrasta także częstotliwość oddechów, co poprawia wentylację płuc. W tak wysokiej temperaturze organizm wydziela dużą ilość potu,a wraz z nim wszelkie toksyny. Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, a także układ krążenia i układ oddechowy.  

Łaźnia rzymska

Zwana też parową. Nieoceniona jest dla osób, którym trudno wytrzymać w suchym i gorącym powietrzu sauny fińskiej. Dostarcza pełnego relaksu. Temperatura nie przekracza 55 st. C, a wilgotność powietrza osiąga 100 procent. Działa relaksujaco i dobrze wpływa na skórę, oczyszczając ją z nadmiaru tłuszczu i martwych komórek naskórka.

Cennik