Restauracja

RESTAURACJA

W Hotelu znajduje się Restauracja z kuchnią polską i europejską, w której Nasz szef kuchni zadba o podniebienia wszystkich, nawet najbardziej wymagających gości.

Restauracja

W Hotelu znajduje się restauracja o charakterze ogólnodostępnym rozmieszczona w dwóch salach konsumpcyjnych, ze znakomitą kuchnią polską i europejską, gdzie kucharz zadba o podniebienia Gości, a kelner zaproponuje bogata kartę win i szlachetnych trunków.

Studniówka

Restauracja Hotel Falko pragnie przedstawić Państwu wyjątkową ofertę na organizację studniówki. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć w połączeniu z eleganckim wystrojem wnętrz sprawi że ta noc na długo pozostanie w Waszych myślach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty..

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważną i wyjątkową uroczystością. Każdy pragnie, aby ten dzień był szczególny. Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia, na którym Goście i Państwo poczują się komfortowo. Oferujemy Państwu eleganckie wnętrza, klimatyzowane sale, wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną obsługę, a przede wszystkim miłą atmosferę…

Chrzciny

Na wyjątkowe chwile dla twojej rodziny zapraszamy do Hotelu Falko.

Śniadania

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do jakości śniadań serwowanych w Naszym Hotelu. Dbamy o to , aby wszyscy goście z energią i w dobrym nastroju witali nowy dzień.

Catering

Chcemy być obecni także na stołach tych z Państwa, którzy nie mogą gościć w naszej restauracji. To wszystko jest możliwe dzięki profesjonalnemu zespołowi zajmującemu się również cateringiem.

Niedzielne bufety obiadowe

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji na pyszne obiady ze specjalnego menu a’la carte: zupa, danie główne, deser, woda mineralna.Szef Kuchni z przyjemnością przygotuje smakowite potrawy, Państwu natomiast pozostawiamy delektowanie się ich smakiem i oddawanie rodzinnej atmosferze.

WIGILIA FIRMOWA​

Odpowiednio zorganizowania wigilia pracownicza pozwala na wspólne świętowanie w gronie współpracowników oraz lepsze poznanie się zespołu. Jest też dowodem na to, jak firma dba o swoich pracowników i docenia ich wkład w osiągane sukcesy. Spotkanie to stanowi okazję do bliższego kontaktu ze współpracownikami w mniej formalnej atmosferze, poza biurowym środowiskiem. Wybierając nasz hotel na tę okazję, możecie stworzyć niezapomniane wydarzenie.