Atrakcje

jumpcity

Jump City-park trampolin

 

Już wkrótce, w odległości 2 km od hotelu powstanie park trampolin.

 

Szczegóły

saunarium

Saunarium w Aquapark Reda

 

Pięć saun, w tym największa na Pomorzu sauna sucha mogąca pomieścić aż 70 osób, specjalnie przystosowana do pokazów saunowych. Ekskluzywne i designerskie wnętrza zapraszają do relaksu w swiecie saun.

Szczegóły

Aqua park

Aquapark Reda

z prawdziwymi rekinami

Jedynie 3 km od hotelu znajduje się jedyny taki wodny park w Polsce, gdzie w podwodnym tunelu można stanac oko w oko z rekinami. 

 

Szczegóły

atrakcje_korty

Korty tenisowe

TKKF "Orzeł Udostępnia trzy korty ziemne przy ul. Mickiewicza 43. Goście Hotelu Falko mają możliwość wynajęcia kortu od poniedziałku do piątku z 10% rabatem.

 

Szczegóły

atrakcje_konie

Stajnia Pegaz

Dla wszystkich miłosników jezdziectwa bez względu na wiek i poziom zaawansowania, Stajnia Pegaz oferuje naukę jazdy konnej lub ewentualne doskonalenie umiejętnosci jezdzieckich.

Szczegóły

atrakcje_kajaki

Spływy kajakowe

Kajakarstwo to wspaniałe i znakomite zajęcie dla osób ceniących ciszę, kochających przyrodę, poszukujących nowych atrakcji, doznań i aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Do kajaków potrzebne są rzeki, które dostarczają nam tych wrażeń. Rzeki czasem płyną spokojnie i leniwie, czasem zakole goni zakole, innym razem przybierają górski charakter, a ich bystry nurt, liczne kaskady, przełomy czynią je niepowtarzalne i na swój sposób piękne i urokliwe.

Szczegóły

© 2014 - Hotel Falko