piknik1

Pakiet Majowy

3 dowolne doby w terminie 27.04.18-06.05.18

890 PLN / 2 os., 690 PLN/ 1 os.
 

Niezapomniana Majówka nad pięknym Bałtykiem,
3 dowolnie wybrane noclegi z wyżywieniem,
Relaks i odprężenie, w jedynej i niepowtarzalnej ofercie.

Szczegóły

konie 
Weekend w siodle
Cena: 800 pln/2os
(oferta obowiązuje od piątku do niedzieli)

Zapraszamy serdecznie do pięknego świata koni. Jazda konna to nie tylko nauka to przede wszystkim sztuka budowania wzajemnej relacji w zgodzie i w harmonii z koniem.To kuźnia charakterów, ucząca odpowiedzialności i wytrwałości w dążeniu do spełniania własnych marzeń.

Nasza Propozycja skierowana jest zarówno dla wytrawnych jeźdźców jak i osób, które chcą dopiero poznać uroki jeździectwa
Akademia Jeździecka J.J.Darboven usytuowana jest z dala od miejskiego zgiełku, zaledwie 3 km od Naszego Hotelu, to miejsce dla prawdziwych miłośników hippiki.

  

Szczegóły

weekend

Pakiety Weekendowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Pakietów Weekendowych.

Pakiet weekendowy dla jednej osoby - 430 PLN

Pakiet weekendowy dla dwojga -550  PLN

 

Szczegóły

piknik 

Pakiet dla Zakochanych

 

tylko 350 pln  dla DWOJGA*. Hotel Falko*** to idealne miejsce na spędzenie weekendu z daleka od miejskiego zgiełku. Nasza główna zaleta to kameralność oraz lokalizacja w sąsiedztwie miejskiego parku. W niedalekiej odległości znajduje się urokliwa nadmorska wieś Rewa, która jest idealnym miejscem na długie spacery.

  

Szczegóły

seniorzy

Pakiet Seniora 55+

 

Cena pakietu 499 zł. Hotel Falko*** to idealne miejsce na spędzenie weekendu z daleka do miejskiego zgiełku. Nasza główna zaleta to kameralność oraz lokalizacja naprzeciwko miejskiego parku. W niedalekiej odległości znajduje się urokliwa nadmorska wieś Rewa, która jest idealnym miejscem na długie spacery.

 

Szczegóły

© 2014 - Hotel Falko