Masaże

 

Zarezerwuj masaż

 

MASAŻE

Ajurveda "Abhyanga" 85 min. 160 zł
Masaż indyjski całego ciała, twarzy i głowy z zastosowaniem ciepłego oleju. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Silnie oddziałuje na czakry- centra energetyczne człowieka. terapia uwalnia skórę od toksyn, pobudza zmysły oraz wprowadza harmonię do całego organizmu.
Masaż gorącymi kamieniami częściowy 25 min.
całościowy 55 min.
60 zł
120 zł
Masaż tybetański, inspirowany tradycją Dalekiego Wschodu. Poprawia krążenie, zmniejsza bezsenność, depresję, napięcia mięśni, relaksuje i odpręża. Równoważy energię wewnętrzną organizmu.
Masaż stemplami 45 min. 80 zł
Relaksująco-nawilżający masaż indonezyjski, wykonywany za pomocą rozgrzanych stempli, przygotowanych ze świeżych ziół i owoców. Wspaniała regeneracja dla suchej skóry.
Masaż " Lomi Lomi Nui " 55 min. 120 zł
Masaż hawajski zwany masażem "troskliwych rąk". Oparty jest na różnorodnych technikach, głównie na długich, płynnych ruchach przedramionami.Daje uczucie błogostanu. Odmładza, oczyszcza oraz uwalnia od napięć.
Masaż głowy 25 min. 50 zł
Prastary indyjski masaż głowy jest skutecznym lekarstwem na wiele różnych dolegliwości. Doskonały relaks, stymulacja i zrównoważenie emocjonalne.
 
Sportowy częściowy 25 min.
całościowy 55 min.
50 zł
100 zł
Aromatyczny częściowy 25 min.
całościowy 55 min.
40 zł
80 zł
Karnet: 6 masaży częściowych aromatycznych - 200 zł
Ciepłą czekoladą częściowy 25 min.
całościowy 55 min.
50 zł
100 zł
Relaksujący masaż stóp 25 min. 50 zł
 
Drenaż limfatyczny kończyny górne 30 min.
kończyny dolne 40 min.
40 zł
50 zł
Drenaż limfatyczny polega on na głaskaniu, pocieraniu i uciskaniu skóry w ten sposób, aby przepchnąć nagromadzony pod nią płyn i zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie chłonki. Drenaż może zarówno zapobiegać powstawaniu zastojów, jak i pomagać w zlikwidowaniu już powstałych. Ruchy wykonywane podczas zabiegu są bardzo wolne i delikatne, jest to około 10-15 ruchów na minutę. Takie tempo jest właśnie odpowiednie w przypadku usprawniania działania układu limfatycznego.
Bańką Chińską (brzuch, uda, pośladki) 45 min. 70 zł
Bańką Chińską (uda, pośladki) 30 min. promocja
40 zł
Karnet: 6 masaży bańską chińską - 200 zł
© 2014 - Hotel Falko